Martyna + Damian
Z Asią znam się już od kilku lat, jednak jadąc na sesję nie wiedziałam czego mam się spodziewać, jak będzie wyglądała, ale wiedziałam że się nie zawiodę. Nie myliłam się! Asia podczas sesji wprowadziła luźną i przyjazną atmosferę, co pozwoliło nam o zapomnieniu o obiektywie, rozluźnieniu się i pozostaniu sobą, bez stresu o sztuczne pozy. Jak najbardziej polecam usługi Asi i jeszcze raz dziękujemy za piękne zdjęcia.

Martyna + Damian
-
Daria + Darek
Asia to nie tylko piekielnie zdolna fotograf. Dla nas zawsze liczy się całość. Piękne ujęcia to jedno, ale atmosfera podczas ich robienia jest równie ważna. A z Asią jest komfortowo, zabawnie, na luzie. Kompletnie nie masz poczucia, że coś musisz. Nigdy nie jest sztywno. Asia jest otwarta na wszelkie (nawet te najbardziej szalone!) propozycje, ale potrafi też w porę się zorientować, że nie do końca dobrze się czujesz w roli modela. W 5 minut sprawia, że sytuacja zmienia się o 180 stopni i nagle pozujesz jak zawodowiec. Sesja zdjęciowa z Asią to czysta przyjemność i to widać na zdjęciach. Efekt naszego pleneru ślubnego w Wenecji jest powalający – Asia poprzez zdjęcia ukazała klimat, jaki panował tamtego weekendu. Profesjonalnie obrobić zdjęcia może każdy (chociaż Asia jest tu niekwestionowanym mistrzem!), ale wydobyć z nich magię udaje się tylko nielicznym. Nie była to nasza pierwsza sesja z Asią i na pewno nie będzie ona ostatnią: )

Daria + Darek
-
Ola
Poznałam Asie jakiś czas temu z polecenia bliskiej mi osoby, na początku byłam sceptyczna, bo od zawsze wiedziałam, że nie wychodzę na zdjęciach tak jakbym chciała, jednak zgodziłam się na sesje widząc efekty wcześniejszych prac Asi oraz słysząc o jej zaangażowaniu, miłej atmosferze podczas pracy, a w szczególności pomocy dla początkującej modelki, która nie za bardzo wie jak to wszystko ma wyglądać. Pierwsza sesja odbyła się w zimowej scenerii, zmarzłyśmy strasznie, ale przez ponad godznię Asia wybierała najlepsze miejsca, ustawiała mnie, zachęcała, rozśmieszała, po prostu cudowna praca. Kiedy zobaczyłam siebie w końcowym efekcie, od razu miałam ochotę na więcej i latem powtórzyłyśmy nasza przygodę. Rezultat był jeszcze lepszy od poprzedniego. Zawsze to Asia wybierała miejsce, porę dnia, tak aby zdjęcia były jak najciekawsze. Byłam i jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu i talentu. Asia Bartoszek jak mało kto potrafi w jednym kliknięciu uchwycić piękno ulotnej chwili i jeszcze ją ulepszyć w końcowym efekcie. Przekonałam się o tym i mam nadzieję, że zobaczymy się jeszcze na sesji. Bardzo polecam tego fotografa do współpracy : )

Dominika + Damian
Zdecydowaliśmy się na sesję zdjęciowa u Asi i to był strzał w dziesiątkę. Nasza sesja brzuszkowo-rodzinna odbyła się w lesie za namową Pani fotograf. ZDJĘCIA wyszły poprostu piękne! Wszystko takie subtelne, z gustem, poprostu idealnie. ASIA WIE CO ROBI I WSPÓŁPRACA Z NIĄ TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ. Jeszcze raz dziękujemy za uwiecznienie tak ważnej dla nas chwili, w tak cudowny i naturalny sposób. TO BĘDZIE PIĘKNA PAMIĄTKA NA CAŁE ŻYCIE. BĘDZIEMY POLECAĆ NA PEWNO!

Dominika + Damian
-